MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 10458043
nr 1045 8043
Pall
Böjträ, flätad sits
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 juli 2016
kl 18:14:46
100 kr
150 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr